no-img
پارس افزار

تلگرام پولساز - پارس افزار


پارس افزار

ادامه مطلب

ZIP
تلگرام پولساز
zip
1395-09-13

تلگرام پولساز


untitled-1

بازدید کننده گرامی، به وب سایت پارس افزار خوش آمدید…

این پکیجی که شما قصد خرید آنرا دارید یک کسب و کار حرفه ایست. کسب و کاری که می تواند مخارج زندگی شما به طور جدی تامین کند.

با این پکیج شما هم می توانید به آسانی از تلگرام و در منزل یا سرکار، درآمد عالی پیدا کنید. در ۳ دقیقه آینده به راحتی با سی و یک روش ساده برای کسب درآمد فوق العاده از تلگرام آشنا خواهید شد. پس اگر آب هم دستتان است زمین بگذارید و این صفحه را تا آخر بخوانید…

 

کسب درآمد از تلگرام

unti%d8%b3tled-3

تقریباً کمی بیشتر از یک سال و نیم است که تلگرام فعالیت حرفه ای خود را در ایران شروع کرده و تاکنون زندگی هزاران نفر را توانسته با درآمدهای باورنکردنی زیر و رو کند.

اما چرا شما از آن خبر ندارید ؟ و یا اگر هم میدانید چرا تاکنون زندگی خود را تغییر نداده اید؟ 

به تیتر روزنامه های پایین نگاه کنید تا موضوع تلگرام در ایران را بیشتر متوجه شوید

212

 

طبق تیتر روزنامه شهروند، در حال حاضر حداقل ۲۸ میلیون!! ایرانی، از تلگرام استفاده می کنن و روزانه تراکنش های مالی بسیار زیادی از طریق آن در حال انجام هست.

چرا کسب درآمد از تلگرام؟؟

همانطور که تیتر روزنامه ها را مشاهده کردید، هم اکنون حداقل ۲۸ میلیون!! ایرانی در حال استفاده از تلگرام هستند و هیچ اپلیکیشن اجتماعی نیز تاکنون نتوانسته در ایران به اندازه تلگرام موفقیت باشد.

خبر خوش این که تلگرام از بهترین و قویترین پیام رسان هایی است که با آن می توانید به مقدار زیاد و نامحدود کسب درآمد کرد…

تصور کنید که از شانس بالای شما، پیام رسانی که قدرت کسب درآمد بسیار زیادی دارد، در ایران تا این اندازه فراگیر شده است.

هنوز هم می بپرسید چرا تلگرام؟

همین حالا هم وقت زیادی را از دست داده اید و هنوز هم در حال از دست دادن هستید. اگر از آمار افراد و جوان های بسیاری که ظرف کمتر از یک سال، زندگی خود را با تلگرام بستند، با خبر شوید، حتماً متعجب خواهید شد!! و از خودتان بپرسید…

چرا بقیه از همون تلگرامی که من هم توش فعالیت دارم میتونن پول های زیادی در روز در بیارن، ولی من هنوز سرگردانم؟ ?

درآمدهای رویایی بدون سرمایه

unfunded-dreagmy-incomesسوال بسیار خوبی است…

ما کاملا شرایط شما را درک می کنیم زیرا افراد تیم ما تا همین چند سال پیش دقیقا در جایگاه شما قرار داشت. ما بی نهایت مشتاق بودیم که راه های مختلف کسب درآمد و مخصوصا کسب درآمد از اینترنت و موبایل را کشف کرده و در این کار موفق شویم.

خیلی جستجو و تحقیق کردیم. به هر میزان که فکر کنید، ایده پردازی و خطا داشته ایم و به هر سایتی که فکرش را بکنید هم سر زدیم. اگر واقعیت را بخواهید آنقدر پول صرف آموزش و رفتن راه های اشتباه کرده ایم که از حد شمارش خارج است.

ماه ها طول کشید تا جواب تک تک سوالات خود را پیدا کنیم و موفق به کسب درآمد عالی شویم. کتاب منحصر به فرد “درآمدهای رویایی بدون سرمایه” (چاپ انتشارات سپید) حاصل تمام تجربیات تیم ما و مخصوصا جناب آقای یاسین هدایتی فر به عنوان سرگروه است که نشان دهنده حجم وسیع تحقیقات و فعالیت هایمان در حوزه کسب و کار است.

و اما خبر خوب برای شما دوست عزیز چیست؟

شما می توانید راه ۱۰ ساله ما را به آسانی طی کنید!

تیم مجرب ما با تجربه ی ۱۰ ساله در زمینه کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی، برای اولین بار در ایران کنار شماست تا تجربیات خود را به شما انتقال دهد تا بتوانید کسب درآمد خودتان را در تلگرام شروع کنید.

کسی قبلا این جاده را برای شما هموار کرده است. حالا فقط تصمیم با شما است که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.

برای اولین بار در ایران کسب درآمد از تلگرام برای شما آسان شد!

آموزش سریع کسب درآمد از تلگرام

معرفی و توضیح کامل و تصویری تمامی روش های کسب در آمد از تلگرام

همچنین این پکیج شامل تمامی ابزارها، نرم افزارها و فیلم های آموزشی کسب درآمد از تلگرام می شود که می توانید با کمک آن ها، قدم به قدم “کسب اولین ۲۰ میلیون تومان تلگرامیتان” را آموزش ببینید

این روش ها آن قدر ساده هستند که آرزو می کنید ای کاش زودتر آنها را کشف می کردید تا خیلی زودتر درآمد پیدا کنید

به همراه کامل ترین کتاب آموزشی روش های کسب درآمد از تلگرام

با قلم نویسنده کتاب بسیار کامل درآمدهای رویایی بدون سرمایه

یاسین هدایتی فر

divider

محتویات پکیج ویژه

((از تلگرام کسب درآمد کنید))

 “پکیج از تلگرام کسب درآمد کنید” کامل ترین بسته ی تجاری و کسب و کار تلگرامی در سراسر وب می باشد. به این دلیل که این پکیج تمامی آموزش ها را به صورت کامل، تصویری و همچنین همراه با ابزار مورد نیاز به شما ارائه می کند. شما می توانید در لحظه دریافت این بسته (که به صورت آنی برای شما نمایش داده شده و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می شود) تجارت خود را آغاز نموده و از همان لحظه نیز به درآمد برسید . با دارا بودن این بسته ، شما به هیچ بسته ی دیگری نیاز نخواهید داشت و تمامی آموزش های مورد نظر در دسترس شما خواهد بود .

پکیج ویژه ی “تلگرام پولساز” شامل بسته های زیر است:

 

untitled-3
۳۰ روش کسب درآمد از تلگرام
این کتاب، کامل ترین کتاب آموزش کسب درآمد از تلگرام است که تالیف مهندس یاسین هدایتی فر (نویسنده کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه) بوده و همه روش های کسب درآمد از تلگرام را در ۹۰ صفحه به صورت کاملا تصویری توضیح داده است…
قیمت واقعی: ۴۰ هزار تومان
4

نرم افزار افزودن عضو های فیک به کانال ها
نرم افزارهای افزودن عضوهای فیک به کانال ها همراه با بیش از ۱۰ هزار عضو معتبر و سالم. این نرم افزار همراه با آموزش های کار با آن در پکیج قرار داده شده است.
قیمت واقعی: ۵۰ هزار تومان

789

سیستم ۱۰۰% تضمین شده کسب درآمد و اشتغالزایی پکیج
خریداران این پکیج روشی از کسب درآمد را می توانند اجرایی کنند (بواسطه این پکیج) که فقط برای آن ها طراحی شده و ۱۰۰ درصد کسب درآمد از آن (با درآمد حداقل بالای ۲ میلیون در ماه) تضمین شده است. این روش به صورت کاملا تصویری و واضح (فیلم) آموزش داده شده و ۱۰۰ درصد قابل کسب درآمد است.

21

کسب ماهانه بالای ۳ میلیون تومان از تلگرام
آموزش روش ها و ترفندهای افزایش عضو واقعی تلگرام به صورت کاملا خودکار همراه با نرم افزارهای مورد نیاز با کرک آن ها. شب ها که می خوابید عضو واقعی بیافزایید
قیمت واقعی: ۴۰ هزار تومان

2

نرم افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام
نرم افزار حرفه ای ارسال پیام انبوه و به صورت گروهی با چند کلیک در تلگرام ، همراه با کرک و آموزش نصب و استفاده . در تلگرام هزاران پیام را در چند دقیقه ارسال کنید
قیمت واقعی: ۲۵ هزار تومان

1
بانک شماره یک میلیون کاربر فعال تلگرام ۱۳۹۵ همراه با تفکیک شغل !!
با نرم افزار tele popup میتوانید با اضافه کردن یک میلیون شماره تلگرامی به مخاطبین خود، برای آن ها تبلیغ بفرستید. یک میلیون تبلیغ!! همچنین برای انجام تبلیغی اثرگذارتر از بانک شماره تلگرامی ها با تفکیک شغل استفاده کنید.
قیمت واقعی:۱۰ هزار تومان
untitled-1

فیلم آموزش ساخت ربات
خریداران این پکیج پس از خرید، به سرعت میتوانند با آموزش های موجود، ربات خود را ساخته و وارد چرخه خودکار پولسازی از ربات شوند. فیلم قرار داده شده در پکیج، ساخت ربات بدون کد نویسی را به هر شخصی با هر سطح سوادی آموزش می دهد.
رایگان

456

برای آشنایی و جلوگیری از هک شدن  (هک سریع تلگرام)
همه ترفندهای هک سریع و دستیابی به اطلاعات تلگرامی دیگران نیز در این پکیج قرار داده شده است. البته این آموزش برای آشنایی و جلوگیری از هک شدن می باشد که اطلاع از آن ها برای هر کاربر تلگرامی مهم می باشد.
قیمت واقعی: ۱۰ هزار تومان


شاید فکر کنید که عجیب است تمام اینها در یک پکیج جمع شده باشد، اما اکنون اتفاق افتاده است

فرصت استثنایی خرید پکیج کامل “تجارت تلگرامی”

قیمت اصلی این پکیج :  ۲۹۵ هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه:

۴۹۰۰۰هزار تومان!!

پس از خرید محصول ، لینک دانلود بسته به صورت آنی برایتان نمایش داده میشود و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می گردد

توجه داشته باشید که هزینه ی این پکیج که زحمت بسیار زیادی جهت فراهم کردن آن کشیده شده است، از قیمت یک کفش دسته دوم نیز کمتر است! اما ما تضمین می کنیم که شما با در دست داشتن این پکیج تحولی عظیم در زندگیتان رخ خواهد داد.

یک ضرب المثل انگلیسی می گوید:
اگر شما باز هم کاری را انجام دهید که تا به حال انجام داده اید، پس طبیعتا نتیجه ای را کسب می کنید که تا به حال گرفته بودید.

اکنون آینده ی کاری شما در دست خود شماست! می توانید این سایت را ترک کنید، صبح ها از خواب بیدار شوید، به گروه های خود نگاه بندازید و چند پیام مضر را مطالعه نموده و کمی الکی بخندید!! همچنین همیشه برایتان سوال بماند که دیگران چطور از تلگرام و اینترنت پولهای زیادی درمی­آورند…

یا اینکه می توانید همین حالا پکیج خود را دریافت کنید و با روش های آسان و خارق العاده کسب درآمد با تلگرام آشنا شوید و کسب درآمدتان را از همین فردا شروع کنید. تصمیم با شماست!

ویک خبر خوش به خریداران این پکیج: احتمالاً شما با تهیه پکیج، برای اولین بار در زندگیتان، کسب درآمد هنگامی که خواب هستید را تجربه خواهید نمود. این رویا واقعی است!!!…

همچنین اگر در مورد خرید این پکیج سوالی دارید، می توانید به آسانی با ما تماس بگیرید.

4

تصویر درآمدی بعضی از تهیه کنندگان پکیج

(تردید نکنید ! وقت آن است که شما هم به دسته ی میلیونر ها بپیوندید)

untitled-1-4

درآمد ۲۰۰ هزارتومنی تنها در ۲ روز…

regular-questions

آیا روش های کسب در آمد در این پکیج واقعی است یا فقط یک شیوه کانال زدن و کسب درآمد از تبلیغات رو میگه؟

در پکیج “کسب درآمد و اشتغالزایی از تلگرام با ۱ + ۳۰ روش” شما تمامی روش های ممکن و تضمین شده کسب در آمد از طریق تلگرام را فرا خواهید گرفت. خوشبختانه ویژگی این پکیج این است که فقط بر روی یک روش تمرکز نکرده و بیش از ۳۰ روش کاملا تست شده را همراه با مثال و در دسترس قرار دادن تمامی ابزارهای لازم، بیان می کند. همچنین شناخت کامل از انواع روش های کسب درآمد، این توانایی رو به ما داد تا بهترین و سریع ترین راه کسب درآمد حلال را شناخته تا با خلاقیت و اطلاعات گذشته، سیستمی منحصر به فرد روی این پکیج پیاده کنیم تا حتی ناآگاه ترین افراد را هم به صورت کاملا ناخودآگاه، وارد پرسودترین و آسون ترین روش­ کسب درآمد از تلگرام و فضای مجازی کنیم.

– برای شروع این کار چقدر به سرمایه نیاز دارم ؟

هیچ ! شما برای شروع کسب درآمد تلگرامی به هیچگونه سرمایه مالی نیاز ندارید.

– چقدر باید کار کنم تا به پول برسم ؟

پکیج “کسب درآمد و اشتغالزایی از تلگرام با ۱+۳۰ روش” شامل روش های مختلف کسب در آمد است . در بعضی از این روش ها (همانند روش سی و یکم) شما می توانید از همان روز اول به در آمد بالا برسید و فعالیت کنید . برای رسیدن به در آمد میلیونی ثابت ماهیانه نیز روزی ۲ یا ۳ ساعت وقت گذاشتن کافی است.

– در آمد ابتدایی و همچنین سقف در آمد این پکیج چقدره ؟

کسب در آمد از طریق تلگرام کاملا بستگی به شما دارد. تلاش بیشتر در آمد بیشتر. اما در روز های ابتدایی با فعالیت روزی ۱ تا ۲ ساعت شما می توانید به در آمد ماهانه بیشتر از ۸۰۰ هزار تومان رسیده و با گسترش فعالیتتان و در ماه های بعدی به در آمد میلیونی برسید. همچنین هیچ گونه سقفی برای کسب در آمد از طریق تلگرام وجود ندارد. چندین مثال موجود و زنده ایرانی در پکیج همراه با شواهد کامل ذکر شده که در آمدی بالغ بر ماهانه ۳۰ میلیون تومان دارند. شما هم با کمی پشتکار می توانید به بیشتر از آن دست یابید.

– اگه شما این روش ها رو بلدین و کسب در آمد میلیونی دارین پس چرا این پکیج رو دارین میفروشین؟ این هزینه نا چیز در مقابل این در آمد هایی که شما دارین میگین چه فایده ای داره؟

ما هیچ وقت برای پول کار نکرده و نمیکنیم و شاید بزرگترین دلیل موفقیت های مالیمان نیز همین مورد باشد. نمیدانیم این تجربه را شما هم داشته اید و یا خیر. اما زمانی که میزان دانسته های شما از موضوعی بسیار زیاد می شود، می خواهید ذهن خود را تخلیه و همه اطلاعاتی که بدست آورده اید، به دیگران انتقال دهید. آن زمان همان وقتی است که خلق یک شاهکار می کنید. همانند کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه اولیه

همه اعضا تیم ما هم اکنون در حال فعالیت در تلگرام و کسب در آمد از آن هستند و به موفقیت های بسیار بالایی نیز دست یافته ایم که شاید حتی باورش برای یک فرد عادی که دانشی نسبت به کسب در آمد از طریق تلگرام ندارد، سخت باشد. تمامی این روش ها در این بسته توضیح داده شده است. هزینه ی بسیار ناچیزی که برای در اختیار داشتن تجربیات و به گونه ای نقشه ای به سوی گنج دست یافتنی تلگرام از شما گرفته میشود، صرفا جهت هزینه های ساخت، زمان و مخارجی است که صرف تهیه این بسته بی نظیر و تبلیغات مورد نظر میشود. کافی است بدانید که آماده نمودن این پکیج در این کیفیت یک سال زمان برده است!. مطمئن باشید هزینه ای که شما برای این پکیج پرداخت می کنید ، پس از مشاهده ی روش های کسب در آمد، برای شما نیز بسیار ناچیز خواهد بود .

مطمئن باشم که بعد از خرید، به درآمد بالا حتماً میرسم؟

یادتان باشد که شما فقط یک پکیج آموزشی را تهیه می کنید که خوشبختانه برای اولین بار و در اقدامی نادر، به صورت کاملا مسئولیت پذیر، علاوه بر آموزش روش های کسب درآمد، شرایط اشتغالزایی را نیز برای هموطنان خود فراهم نموده است. بنابراین شما پول نمیخرید بلکه لوازم اولیه کار را تهیه می کنید که باید با آن ها پول درآورید.

– اگه در بین راه به مشکلی برخوردم و یا سوالی داشتم ، شما پاسخ گوی من هستید ؟

صددرصد . تیم پشتیبانی وب سایت در تمامی ایام هفته  پاسخ گوی سوالات و مشکلات شماست. هرگونه سوالی در این زمینه دارید با مشاوران ما در میان بگذارید. برای این کار می توانید از منوی سایت به بخش پشتیبانی رفته و با مشاوران ما صحبت کنید . همچنین در خود پکیج هم راه های ارتباطی از طریق تلگرام و ایمیل و … قرار داده شده است که خدمات مشاوره حرفه ای، فقط مخصوص خریداران پکیج باشد.موضوعات :
آموزشی

دیدگاه ها


2 پاسخ به “تلگرام پولساز”

  1. احسان گفت:

    ایا این محصول را میتوان بروى تبلت یا گوشى دانلود کرد،یا باید کامپیوتر باشه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *