no-img
پارس افزار

درباره ما - پارس افزار


پارس افزار

صفحه جدا

درباره ما


شرکت پارس افزار از سال ۱۳۹۴ با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف تولید نرم‌افزارهای ملی در حوزه‌های مدیریت جامع سازمان، اتوماسیون‌های اداری و مدیریت ارزی بین‌المللی فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.

پارس افزار به عنوان یک مجموعه پیشرو در راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص تیم فنی خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد.

تفکر پارس افزار :

 ما با مطالعه، بررسی و نوآوری به عنوان یکی از طراحان و توسعه دهندگان صنعت فناوری اطلاعات کشور، در تلاشیم به لطف الهی و کوشش کارکنان و مدیران مجموعه نقشی بسزا در توسعه این صنعت و امکانات رایانه ای جامعه داشته باشیم. پارس افزار به عنوان یک شرکت تخصصی فناوری اطلاعات با نگاهی متفاوت در این صنعت شروع به کار نموده و تیم تخصصی خود را بر پایه تجربه و دانش به روز، تشکیل داده است. ما به عنوان ارائه دهندگان راه حل‌های مبتنی بر اطلاعات، در جهت تسهیل هر چه بیشتر گردش داده، در جایگاه مشتریان فکر کرده و با توجه به نیاز آن‌ها و با استفاده از آخرین فناوری روز امکانات مورد نیاز را طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی می‌نماییم.

تمامی کالا ها وخدمات ما دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

ما باور داریم

درباره ما

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، پارس افزار را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

 

 

  • ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم.

  • ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.

  • ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را در ایران بهبود بخشیم.

  • ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.

  • بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.